Сучасні гаджети у житті дитини все *За* і *Проти*
Нікого в наші дні не здивувати тим, що 4-річні діти захоплюються мобільними телефонами або планшетами. Прогулянка двором, катання на велосипеді або просто посиденьки з друзями сучасним дітям не такі цікаві, як комп'ютерні ігри. У зв'язку з цим і постає питання: як сучасні гаджети можуть вплинути на розвиток дитини та її подальше життя.
Як гаджети впливають на розвиток дитини
Багато хто впевнений, що гаджети - це хороші пристрої, через які дитина може дізнатися щось нове. Але, на жаль, дуже швидко в наші дні діти почали дорослішати і це пов'язано саме з тим, що вони мають цілодобовий доступ до інтернету, де часом інформація, не призначена для дитячого перегляду, знаходиться у вільному доступі. В інтернеті також можна знайти відповіді на певні завдання, які діти отримують у школі. Відповідно, це вже не буде те повноцінне навчання та розвиток дитини, яке було раніше. У зв'язку з цим необхідно обмежувати доступ до інтернету, або стежити за тим, що дитина робить на сайтах і що вона там шукає.
Чому варто купувати сучасні гаджети дітям:
* Діти з гаджетами розвиваються всебічно. Вони з раннього віку починають цікавитись усім новим і в цьому немає нічого страшного.
* Комп'ютер, планшет чи телефон – це своєрідна паличка-виручалочка у певних випадках. Завдяки цим пристроям можна знайти різноманітну важливу та корисну інформацію.
* Саме гаджети іноді підштовхують дітей вчитися чогось нового, знаходити собі професію для майбутнього дорослого життя.
Чому гаджети можуть бути небезпечними для життя дітей?
* Занадто швидко у дітей виникає звикання до інтернету та сучасних гаджетів і, в майбутньому, вони не зможуть жити без телефону, планшета чи комп'ютера.
* Відкритий доступ до фільмів для дорослих, які дітям дивитися заборонено.
* Через комп'ютерні ігри діти стають жорстокими і часом навіть переносять весь негатив у реальне життя.
* Спілкування дітей у чатах та в інтернеті обмежене смайликами, а значить вони перестають розмовляти і в реальному житті стають замкнутими, не знають, як поводитись у суспільстві. Вони звикли спілкуватись в інтернеті, у своєрідному віртуальному світі, де їх знають під ніками, а не під реальними іменами.
Чи варто таки надати дітям доступ до сучасних гаджетів?
Щоб ваша дитина правильно розвивалася, не була жорстокою і сприймала навколишній світ саме так, як сприймаєте її гаджетів у її житті не повинно бути багато. Ніхто не говорить про те, що не потрібно купувати планшет чи смартфон. Просто почніть обмежувати доступ малюка до цих пристроїв. Достатньо пари годин на день для ігор або інтернету, щоб дитина була задоволена і ви залишилися спокійними. Не привчайте дітей до перегляду фільмів або мультфільмів на телефоні, а краще покажіть їм реальний світ, повний захоплюючих подій, пригод і яскравих фарб!