Як доглядати за виробами

Порівняно з одягом для дорослих, дитячий одяг потребує більш ретельного догляду. Незалежно від того, які це речі (дитячі костюми, дитяча білизна, сукні або головні убори) - всі вони будуть добре виглядати і прослужать довго тільки в тому випадку, якщо за ними навчиться правильно доглядати.

Режими прання дитячого одягу
Натільна білизна та пелюшки для дітей від народження до півроку потрібно прати вручну із застосуванням спеціального дитячого порошку для новонароджених або дитячого мила. Перш ніж прати виріб, уважно ознайомтеся з піктограмами, нанесеними на ярлику, щоб зрозуміти, який режим прання потрібно застосовувати для цього виробу.
Для прання дитячого одягу для дітей віком від півроку можна використовувати дитячі порошки. Незважаючи на те, що такі засоби містять натуральні компоненти та мінімум віддушки, належну увагу необхідно приділяти процесу полоскання. Чим ретельніше Ви виконуватимете цю процедуру, тим краще для здоров'я Вашої дитини. Багато сучасних пральних машин передбачають спеціальний режим для прання дитячих речей. За замовчуванням машина вибирає температурний режим (40 градусів), подвійний режим полоскання та дбайливий віджим. Якщо такої функції немає, після закінчення основного прання потрібно вибрати додаткове полоскання. При ручному пранні одяг потрібно полоскати кілька разів, зі зміною води.

Загалом для тривалого носіння наших виробів достатньо запам'ятати два нехитрі правила:

-прати наші вироби можна при температурі до +40*С
-категорично не рекомендується використовувати відбілювачі

Сортування дитячого одягу
Для того щоб не зіпсувати вироби в процесі прання, рекомендуємо сортувати їх за кольорами та типом тканини. Крім цього потрібно переглядати одяг на предмет дірочок, що утворилися, або застібки, що відірвалася. Краще усунути їх перед пранням. Це дозволить зберегти речі якомога довше у відмінному стані.

Чи потрібно прати нові речі?
Звичайно ж після покупки у нас виникає бажання надіти на дитину річ, яку ми щойно купили. Природно, на нашому виробництві дотримуються найсуворіші правила транспортування та зберігання тканин. Але існує думка, що бажано нову річ випрати перед першим одяганням. Хоч ця процедура і не є обов'язковою, але ми не проти – прайте на здоров'я. І пам'ятайте, перше прання як правило дає невелику усадку. І нагадуємо Вам, що температура прання має перевищувати +40*С.

Сушіння дитячого одягу
Щоб не допускати пересушування одягу, що може негативно вплинути на якість речі, дотримуйтесь певних правил. Вироби на трикотажній та бавовняній основі не можна вішати у мокрому вигляді, це може деформувати чутливу тканину. Для цього потрібно використовувати рівну поверхню, наприклад стіл, попередньо підклавши пелюшку або махровий рушник і розстеливши поверх річ. Для прискорення процесу сушіння виробу можна накрити другим рушником – це дозволить увібрати зайву вологу. Коли річ стане трохи вологою, її можна досушити на сушарці. Якщо дотримуватися цих правил, речі надовго збережуть свою форму і не пам'ятаються.

Процес прасування дитячого одягу
Вироби з натуральної бавовни потрібно прасувати трохи зволоженими, а велюрові речі - тільки навісу із застосуванням пари. Одяг для новонароджених слід прогладжувати з обох боків тканини. Це дозволить ще раз продезінфікувати річ від шкідливих бактерій. Крім того, шви на такому одязі стануть м'якшими, це дозволить уберегти дитину від подразнень чи натирань.

Умови зберігання виробів дитячого одягу
Перш ніж складати дитячий одяг у шафу для зберігання, попередньо випрайте і пропрасуйте його. Таким чином, Вам вдасться не лише зберегти привабливий зовнішній вигляд речей, а й уникнути ймовірності розмноження бактерій. Вироби рекомендуємо сортувати в залежності від сезону. Такий спосіб зберігання дозволить зберегти речі в порядку на довгий час.

Як бачите, рекомендації від нашого спеціалізованого інтернет-магазину дитячого одягу на тему "як доглядати речі" - дуже прості. Настійно рекомендуємо Вам
дотримуватися цих нехитрих правил, і одяг Вашого малюка завжди буде виглядати як новий.